8. 8. 2019
Sláva nazdar závodu, nezmokli jsme, už jsme tu!

Výsledky 6. ročníku 2019 jsou ZDE

Šestý ročník se už tradičně nesl ve znamení radosti z pohybu a dobré nálady. S počasím to bylo letos napínavé. Deště se ale Jihlavě jako zázrakem vyhnuly a závodníci, kterých se na startu sešlo celkem 735, si co se počasí týká, pochvalovali běžecký ideál.

Šestý ročník se už tradičně nesl ve znamení radosti z pohybu a dobré nálady. S počasím to bylo letos napínavé. Deště se ale Jihlavě jako zázrakem vyhnuly a závodníci, kterých se na startu sešlo celkem 735, si co se počasí týká, pochvalovali běžecký ideál.

Věříme, že si všichni zúčastnění užili krásnou neděli a běžci měli ze svého sportovního výkonu radost. Z mužů se z vítězství v absolutním pořadí už potřetí radoval Jakub Exner, na druhém místě se umístil Daniel Kučera a třetí byl David Vaněk. Mezi ženami byla v absolutním pořadí už podruhé nejrychlejší Olga Krčálová, jako druhá doběhla Petra Novotná a třetí příčku obsadila Jana Pazourková. Kompletní výsledky najdete na webových stránkách závodu.

Ti, kdo se s nadšením pustili do Rodinného běhu, také letos podpořili dobrou věc. Díky výtěžku 20 000 Kč může pětiletá Natálka odjet na rehabilitační pobyt, který holčičce s kombinovaným postižením velmi pomůže.
Každému závodníkovi děkujeme za účast, partnerům a sponzorům za podporu a štědrost a všem našim dobrovolným pořadatelům za nadšení, s jakým pomáhají s organizací. Děkujeme!

A protože sdílená radost je dvojnásobná radost, neváhejte se prosím s ostatními podělit o své zážitky a fotky tady na webu v záložce „vzkazy“ nebo na facebooku.

Už teď vás srdečně zveme k účasti na 7. ročníku Jihlavského půlmaratonu. Na startu se setkáme opět v neděli 13. září 2020.